Neden Alfred?

Neden Alfred?

Alfred Cafe & Restaurant, sinema dehası Hitchcock'un filmlerinden yaratıcı bir konseptle hazırlanan; özel yemekler, atıştırmalıklar ve elbetteki soğuk sıcak içeceklerle sohbet edip dinlenebileceğiniz, güleryüzlü hizmetle karşılanacağınız eviniz olarak tasarlanmıştır. Cafemiz birkaç bölümden oluşmaktadır ve her bölümünde Alfred'e dair özel tasarımlarla karşılaşmanız için tasarım ekibimiz haftalarca çalışmışlardır.

Konsept oluşturulurken Hitchcock'a saygı duruşunda bulunarak tasarımlara altyazı eklemedik. Alfred Cafe'de tasarımlar içerisindeki Hitchcock filmerlini bulabilecek misiniz?

Ön Bölüm; 4 masalı giriş cephemizde sigara içilebilir. Alfred'e dair tasarım bilgileri için cafe çalışanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Orta Bölüm: 5 masa olarak tasarlanan orta bölümde sizin için Alfred kütüphanesi ve sinema objeleri hazırladık. Her birine istediğiniz gibi dokunabilir, okuyabilirsiniz. Yine Alfred'e dair orta bölümde yer alan tasarımlar için yine cafe çalışanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Balkon Bölümü: 3 masa olarak tasarlanan balkon bölümünde sigara içilebilir ve 2. dereceden tarihi bina izlenebilir. Yine tasarımlardaki Alfred'ler için cafe çalışanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Üst Kat: Üst katımız şu an kullanıma kapalı olup çok yakında workshop, sunum, okuma provası, film izleme odası, sinemaya dair mini eğitimlerin gerçekleşeceği bir alan olarak planlanmakta olup umuyoruz çok yakında hazırız diyebiliriz.


Unutmadan TACO yemeye bekleriz.